Background Image

O firmie

ENERGO
to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży armatury przemysłowej.

 • Specjalizacja

  Firma specjalizuje się w doradztwie i doborze armatury przemysłowej, zaworów bezpieczeństwa oraz ich naprawami pogwarancyjnymi. Wiedza i zdobyte doświadczenie w branży, pozwalają na wypracowanie najlepszych rozwiązń spełniających oczekiwania klienta. Na specjalne zamówienie klienta wykonujemy nietypową armaturę przemysłową dostoswaną do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Obsługa

  Prowadzimy kompleksową obsługę kontrahentów, obejmującą: kompletację dostaw, szybką i terminową realizację zamówień, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, usługi motażowe, projekty techniczne oraz szkolenia.

 • Współpraca

  Firma ściśle współpracuje z producentami armatury przemysłowej, uczestnicząc w procesach projektowania i konstruowania. W wyniku wspólnych działań powstają urządzenia o wysokiej jakości, spełniające kryteria bezpieczeństwa i niezawodności. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy wówczas zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 • Klienci

  Naszymi klientami są fabryki i zakłady przemysłowe, firmy budowlane i montażowe oraz hurtownie armatury przemysłowej prowadzące swą działalność na terenie całego kraju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, cenimy sobie stałą współpracę.

Background Image

Rozpoczynając współpracę...

Przygotowanie oferty

Przygotowując ofertę - każdy, nawet najmniejszy aspekt jest brany pod uwagę. Czas i szybkość realizacji są naszymi priorytetami.

Zawarcie umowy

Nasze warunki są sprecyzowane w taki sposób, aby całość była zrozumiana dla obu stron. Jasne warunki umowy są kluczem do dalszej współpracy.

Rozpoczęcie współpracy

Po nawiązaniu współpracy jesteśmy w ścisłym kontakcie z klientem. Z nami współpraca polega na budowaniu odpowiednich relacji z klientem.

   

 • "Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać, rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna."

  Franklin Delano Roosevelt